1. Ana Sayfa
 2. Elektronik
 3. Philips üzerinde priz bulunan 40200mAh PowerBank üretti.

Philips üzerinde priz bulunan 40200mAh PowerBank üretti.

maxresdefault

Taşınabilir olması sebebi ile bir çok kişinin kullandığı PowerBank, insan hayatını oldukça kolaylaştırır. Özellikle telefon şarj ünitesi olarak piyasada çeşitli mAh, ve büyüklü küçüklü çeşitli özelliklerde üretilmektedir. Her geçen gün yenisi üretilen bu cihazlar, üretici firmalar içerisinde de mobil teknoloji gibi bir rekabet oluşturduğu aşikar.

Özellikle Samsung, Xiaomi ve benzeri markaların 2.000, 5.000, 10.000 ya da 20.000 mAh kapasiteli powerbank’lerini sıklıkla görürsünüz. Bir çoğumuz da bu markaların daha güvenilir olduğu için tercih etmektedir.

Philips üzerinde piriz bulunan 40200mAh PowerBank üretti.

Oldukça yüksek bir performans sağlayan bu cihaz, diğer üreticilerin adını tarihten adeta silmiş durumda. Philips’in ürettiği PowerBank tam tamına 40200mAh. Philips bu cihazı AC – to – DC Converter olarak piyasaya sundu, yani normal bir Powerbank cihazından 10 kat daha performans sağlayabiliyor. Yaklaşık olarak tam şarjda 5 saat gibi bir sürede doluyor. 4,5 saat gibi bir süre boyunca 17” bir monitörü rahatlıkla kullanmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra düşük watt kullanan elektronik cihazları rahatlıkla çalıştırabiliyor. Örneğin televizyon, bilgisayar, gece lambası, modem gibi elektronik cihazları kısa vadede kullanmanıza olanak sunuyor.

Ürünü satın almak için buraya tıklayın.

Yüksek Kapasiteli Lityum Batarya
40200 mAh kaliteli lityum bataryası ile tek şarjda uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. 

Gelişmiş Güvenlik Önemleri
Gelişmiş güvenlik önlemleri ile aşırı akım koruma, ısınma ve aşırı şarja karşı cihazları korumak için koruma devresi ile desteklenmiştir.

Led Göstergesi
Üzerinde bulunan led göstergesi göze çarpmayan yumuşak bir ışık yayarak size cihazın şarj durumunu göstermektedir.

Elektrik Enerjisinin Bulunmadığı Alanlar İçin Oldukça İdeal
Özellikle elektrik enerjisinin bulunmadığı ve buna ihtiyaç duyduğunuz alanlarda (kamp gibi) oldukça ideal kullanıma sahiptir.

Not: Cihaz şarj olurken aynı anda şarj işlemi yapmamaktadır.

Ürün Özellikleri:

 • Marka: Philips
 • Model: DLP5742AB
 • Batarya: 40200 mAh
 • Giriş: 16.8V / 2A
 • Çıkış: AC 230V-50Hz 90 W
 • Çıkış USB: 1 & 2: DC 5V / 4.2A
 • Boyut: 188*127*48mm
 • Ağırlık: 995.5g
  Adaptör:
  • Giriş: 100 / 240V , 50/60Hz, 1.3A
  • Çıkış: 16.8V / 2A
Yorum Yap

Yazar Hakkında

teknoyazi.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknoyazi.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Yap