OYUN ALEMİNİN EN GİZEMLİ 5 KARAKTERİ

Eylül 5, 2018 258 0 1

Piyasada milyonlarca oyun var ve oyun yapımcıları dikkatleri üzerine çekmek için oyunlara zaman zaman gizemli karakterler yerleştirebiliyor. İşte sizin için oyun aleminin en gizemli 5 karakteri.

SATICI (RESIDENT EVIL 4)

Onca zombinin, karmaşanın arasında pardesülü bir adamın bize silah ve ekipman satması biraz tuhaf değil mi? Bir hikayesi olmayan bu satıcı kendisinden sonra gelen satıcılara da ilham kaynağı oldu.

Q (STREET FIGHTER)

Street Fighter 3’te adı oynayabildiğimiz, gerçek adı ve nasıl göründüğü bilinmeyen Q en gizemli dövüşçülerden biri.

ILLUSIVE MAN (MASS EFFECT)

Mass Effect evreni enteresan karakterler ve uzaylılarla dolu. Cerberus’un lideri ise tarif etmesi güç bir adam. İnsana ait en iyi ve en kötü özelliklerin bir arada olduğu biri olarak görülüyor. Gerçek adı ve Cerberus öncesi yaşamı bilinmemekte.Â

MYSTERIOUS STRANGER (FALLOUT)

Çatışmalar sırasında alakasız bir yerden çıkıp düşmanlarınıza saldıran bu karakter bir nevi sizin koruyucu meleğiniz gibi. Hakkında söylentilerden fazlası yok ancak oğluyla Fallout: New Vegas’ta karşılaşabiliyorsunuz

GERALT OF RIVIA (THE WITCHER)

Zeki, çevik, ahlaksız (çapkın anlamında) Geralt’ın hafıza kaybından ötürü geçmişini hatırlamaması onunla ilgili pek çok soruyu da cevapsız bırakıyor.The Witcher üçlemesi Wild Hunt ile sona erecek ve umarız beyaz kurtla ilgili kalan sorulara cevap buluruz.

Tags: #oyun #bilgi #gizem Categories: Bilgilendirme, Bilgisayar, Oyunlar, Tekno Yazı, Uygulamalar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir