Ksı ve Logan Paul Boks Maçını Kim Kazandı ? İşin aslı

Ağustos 28, 2018 249 0 3

Çoğunuzunda bildiği gibi geçen günlerde İngiltere, Manchester Arena’da yapılan ksı vs logan paul boks maçını izlemeye 20 bin insan gitti. Fakat bu boks maçında ikisinin de kazandığı söyleniyor, evet ikiside kazandı ama boks maçını değil.

Maçın YouTube’da ki yayınını ise 773 bin kişi canlı olarak seyretti. Maçı seyreden izleyicilerin 7.5 Sterlin ya da 10 Dolar ücret ödediği varsayılarak YouTube geliri 5.5 milyon Sterlin ya da 7.7 milyon Dolar olduğunu söyleyebiliriz. Yani yuvarlak bir hesaplama yaparsak toplamda 11 milyon Dolar kazanç elde edildi. Fakat personel ücretleri ve salon kirası ücretlerinin sayılmamış hali. Maçın geliri yüksek olsa da maksimum değerde değildi. The Verge’ye göre 1 milyondan fazla kişi maçı twitch.tv yayınları üzerinden kaçak yollarla izledi. Bu da toplam gelirden 10 milyon Dolar kaybedildiği anlamına geliyor. Basit bir maç için epey büyük bir kazanç ve tabi ki de kayıp.

Tags: Gerçekler, işin aslı, kim kazandı, Ksı, Logan Paul, Logan Paul vs Ksı, Neler oldu Categories: Bilgilendirme, Haber, Tekno Yazı
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir