1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Asus ROG ve İKEA işbirliğinden oyuncu ekipmanlarına bir yenisi daha eklendi, Oyuncu bardağı sizlerle.

Asus ROG ve İKEA işbirliğinden oyuncu ekipmanlarına bir yenisi daha eklendi, Oyuncu bardağı sizlerle.

ikea-oyuncu-bardagi

Ünlü mobilya ve ev dekorasyonu mağazası İKEA, Asus ROG ile geçtiğimiz sene bir iş birliğine gitmişti. Yapılan bu iş birliğinin sonuçları, oyuncuları yakından ilgilendiren bazı, oyuncu mobilyaları ve oyuncuları yakından ilgilendiren araç ve gereçleri piyasaya sürmeye başladı. Üretilen bazı ürünlerin ÇİN de büyük talep gördüğü iddia ediliyor.

Hazır mobilya, mutfak aletleri ve ev eşyaları satan IKEA geçtiğimiz sene Asus ROG ile işbirliği yaptığı çalışmaların meyveleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yapılan bu iş birliği oyuncu arkadaşları yakından ilgilendiren mobilya ve aksesuarlar oldu. Yapılan tasarımlar arasında, oyuncu masaları, oyuncu koltukları, farklı konsepte mobilyalar ve aksesuarlardan oluşmakta.

İKEA şimdi ise karşımıza farklı bir ürün konsepti ile çıkıyor. Tasarlanan ürün basit gibi görünse de daha önce görmediğimiz bir ürün olduğu kesin.

İKEA’dan oyuncu bardağı tutacağı

Basit bir tasarımı sahip olsa da bir çok oyuncunun işini kolaylaştıran bir yapıya sahip, masa üstündeki kalabalığı azaltma konusunda bir nebzede olsa faydası var. 4,2 cm kalınlığa kadar her masaya kolayca tutturulabilen bu bardak tutacağı şimdiden gelen talepleri karşılamakta zorlanıyor. İKEA’nın ÇİN sitesinde satışa sunulan bardak tutacağının fiyatı, 49 Yuan, yani 54 TL gibi bir rakama geliyor. Ürün şu an için İKEA Türkiye mağazalarında yer almamakta. Türkiye’ye gelmesi durumunda fiyat olarak net bir bilgi henüz bulunmuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

teknoyazi.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı teknoloji sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknoyazi.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. admin_avatar
    1 ay önce

    Umarım türkiye’ye gelir güzel bir ürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir